سایت تخصصی فروش سرور و لپ تاپ و تجهیزات جانبی نو دست دوم و استوک

0
سرورهای نسل 11 HPE
15
آگوست

سرورهای نسل 11 HPE        

سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 یک تجربه عملیاتی ابری بصری، امنیت قابل اعتماد با طراحی و عملکرد بهینه شده برای بارهای کاری را ارائه می دهند.

شرکت کارا شبکه آسیم در جهت معرفی محصولات شرکت هیولت پاکارد (NYSE: HPE) به عنوان یک مجموعه محاسباتی نسل بعدی را معرفی کرد که یک تجربه عملیاتی ابری را ارائه می دهد که برای تقویت محیط های ترکیبی و تحول دیجیتال طراحی شده است. سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 منابع محاسباتی بصری، قابل اعتماد و بهینه را در اختیار سازمان ها قرار می دهند که برای طیف وسیعی از بارهای کاری مدرن، از جمله هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل، برنامه های کاربردی ابری، برنامه های کاربردی گرافیکی فشرده، یادگیری ماشین، زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) و مجازی سازی مناسب هستند.

نیل مک‌دونالد، معاون اجرایی و مدیر کل Compute در HPE می‌گوید: اساس هر استراتژی ترکیبی، محاسبات است. «HPE Compute کسب‌وکارها را به edge‌ها نزدیک‌تر می‌کند، جایی که داده‌ها ایجاد می‌شوند، تجربیات ابری جدید ارائه می‌شوند و امنیت یکپارچه است. سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 برای دنیای هیبریدی مهندسی شده اند تا یک تجربه عملیات ابری بصری، امنیت قابل اعتماد از طریق طراحی و عملکرد بهینه برای حجم کاری ارائه دهند.

تجربه عملیات ابری بصری

تجربه شرکت کارا شبکه آسیم در سرورهای HPE ProLiant، اشتراک HPE GreenLake for Compute Ops Management یک کنسول مدیریتی بومی ابری را ارائه می دهد. این کارایی عملیاتی را با خودکارسازی ایمن فرآیند برای دسترسی، نظارت و مدیریت سرورها، بدون توجه به محل زندگی محیط محاسباتی، افزایش می‌دهد.

این کنسول قابلیت‌های ساده، یکپارچه و خودکار را فراهم می‌کند تا به مشتریان اجازه دهد محاسبات خود را با دید و بینش جهانی کنترل کنند. مشتریان همچنین می‌توانند به راحتی هزاران دستگاه توزیع‌شده را به کار برند و از به‌روزرسانی‌های سریع‌تر سفت‌افزار سرور برای تمرکز بر عملیات تجاری و نه مدیریت زیرساخت‌های پیچیده فناوری اطلاعات بهره‌مند شوند.

امنیت قابل اعتماد با طراحی

HPE همچنان به رهبری و ارائه زیرساخت‌های امن، از edge تا ابر، از سطح سیلیکون با HPE Silicon Root of Trust، یک قابلیت امنیتی منحصر به فرد در صنعت که میلیون‌ها خط کد میان‌افزار را از بدافزار و باج‌افزار، با دیجیتال محافظت می‌کند، ادامه می‌دهد. اثر انگشتی که مختص سرور است. امروزه، HPE Silicon Root of Trust میلیون ها سرور HPE را در سراسر جهان ایمن می کند.

سرورهای نسل بعدی HPE ProLiant بر اساس این نوآوری امنیتی با ویژگی های جدید زیر برای محافظت از داده ها و سیستم ها ساخته شده اند:

 با نسخه جدید HPE Integrated Lights-Out (iLO)، با iLO6، از تأیید و احراز هویت اجزای دستگاه اطمینان حاصل کنید. ILO یک نرم افزار مدیریت سرور از راه دور است که مشتریان را قادر می سازد تا سرورهای HPE را بطور ایمن پیکربندی، نظارت و به روز رسانی کنند. آخرین نسخه دارای احراز هویت جدید با استفاده از پروتکل امنیتی و مدل داده (SPDM) است که یک قابلیت امنیتی کلیدی در سرورها برای احراز هویت و نظارت ایمن دستگاه‌ها در رویکرد مبتنی بر استانداردهای باز است.

با گنجاندن گواهی‌های پلتفرم و شناسه امن دستگاه (iDevID) به‌طور پیش‌فرض، از تغییرات دسترسی به هویت منحصربه‌فرد سرور جلوگیری کنید.

با نظارت بر بوت ایمن و وضعیت سیستم از طریق ماژول پلتفرم قابل اعتماد (TPM) یک لایه دیگر از احراز هویت به دست آورید.

بالاترین سطح امنیت را از طریق زنجیره تامین مورد اعتماد HPE اتخاذ کنید. HPE Trusted Supply Chain امنیت سرتاسری را با سرورهای تایید شده ای که دارای حفاظت سخت شده از داده ها در طول فرآیند تولید هستند، ارتقا می دهد. اخیرا، HPE گزینه هایی را برای سرورهای تایید شده از کارخانه های مستقر در ایالات متحده برای تولید و ارسال در سراسر جهان گسترش داده است.

عملکرد بهینه برای هر حجم کاری

از آنجایی که سازمان‌ها حجم‌های کاری سخت‌تری از جمله هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و پروژه‌های رندر را اجرا می‌کنند، به محاسبات بهینه و عملکرد محاسباتی شتاب‌دار نیاز دارند. سرورهای نسل بعدی HPE ProLiant برای ارائه کارایی بالا در حجم‌های کاری فشرده یک سازمان و پشتیبانی از مجموعه‌ای از معماری‌ها، از جمله پردازنده‌های نسل چهارم AMD EPYC™، پردازنده‌های نسل چهارم Intel® Xeon® Scalable و Ampere® Altra بهینه شده‌اند. ® و Ampere® Altra® Max Cloud Native Processors.

در مقایسه با نسل قبلی، سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 از پهنای باند ورودی/خروجی دو برابر بیشتر برای سخت‌ترین برنامه‌ها، 50 درصد هسته‌های بیشتر به ازای هر CPU برای بهبود تلفیق حجم کار، و 33 درصد تراکم پردازش گرافیکی با کارایی بالا در هر سرور برای پشتیبانی پشتیبانی می‌کنند. هوش مصنوعی و حجم کاری فشرده.

ارائه‌دهندگان خدمات و شرکت‌هایی که از حجم‌های کاری بومی ابری استقبال می‌کنند، برای ارائه قابلیت‌های چابک و توسعه‌پذیر برای هدایت نوآوری، به محاسبات اختصاصی و بومی ابری نیاز دارند. در ژوئن 2022، HPE اعلام کرد که اولین ارائه دهنده سرور سطح یک است که محاسبات را با سیلیکون بومی ابری بهینه شده، با استفاده از A ارائه می دهد.

پردازنده‌های mpere® Altra® و Ampere® Altra® Max Cloud Native، در سرور جدید HPE ProLiant RL300 Gen11.

ارائه یک مدل pay-as-you-go consumption model with HPE GreenLake

سازمان‌هایی که به دنبال انتقال از یک نسل به نسل دیگر هستند، می‌توانند محاسبات نسل بعدی HPE را از طریق خرید زیرساخت‌های سنتی یا از طریق مدل پرداختی با HPE GreenLake اتخاذ کنند. HPE GreenLake یک پلت فرم به عنوان یک سرویس است که مشتریان را قادر می‌سازد تا نوسازی داده‌ها را تسریع کنند و بیش از ۷۰ سرویس ابری را ارائه می‌دهد که می‌توانند در محل، در edge، در یک مرکز هم‌مکانی و در فضای ابری عمومی اجرا شوند.

علاوه بر این، از طریق خدمات مالی HPE (HPEFS)، مشتریان می توانند دارایی های فناوری موجود را برای خرید فناوری جدید یا ارتقا یافته به سرمایه تبدیل کنند.

گسترش تجربه مشتری با خدمات جدید

از طریق خدمات HPE Pointnext، یک تیم برنده جایزه متشکل از 15000 متخصص، مشتریانی که سرورهای HPE ProLiant Gen11 را به کار می گیرند، می توانند از تخصص عمیق جهانی برای استقرار سرورهای HPE ProLiant نسل بعدی و ایجاد تجربیات جدید استفاده کنند، و از داده های خود اطلاعاتی در زمان واقعی کسب کنند.

HPE از پیشرفت هایی در تجربه مشتری خود، در پشتیبانی از سرورهای HPE ProLiant Gen11، می گوید، از جمله:

  • HPE Pointnext Complete Care Secure Locations به مشتریان متخصصان منصوب شده برای ارائه پشتیبانی به مکان‌هایی که دسترسی، اتصال و همچنین ارتباطات الکترونیکی و کلامی تحت تدابیر امنیتی خاص است، ارائه می‌دهد.
  • HPE Expert on Demand به مشتریان امکان دسترسی به خدمات حرفه ای با تخصص مرتبط و همچنین برآورد محاسباتی نسل بعدی HPE را ارائه می دهد.
  • مرکز پشتیبانی HPE، که خدمات آنلاین و یک پلت فرم پشتیبانی را ارائه می‌کند، به گونه‌ای ارتقا یافته است که شامل همکاری بیشتر، مدیریت پرونده، عیب‌یابی عامل مجازی پیشرفته و داشبورد جدید دیجیتالی می باشد.
  • پشتیبانی از محاسبات نسل بعدی HPE از سه تا پنج سال به هفت سال افزایش یافته است.

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد لحظه ای برای شما